طراحی و توسعه وب

 

طراحی و پیاده سازی وب سایت شخصی شرکتی سازمانی صنعتی

وب سایت یک کسب و کار، بستری برای رشد و پویایی است،

نه یک بروشور ثابت.

گروه رِدلیمو  یک شتاب دهنده ی رشد و پویایی است که طراحی وب سایت هایی با عملکرد بالا و به روز برای شرکت ها را نیز به عنوان یکی از خدمات خود به کارفرما ها ارائه می دهد. ما به عنوان یک شریک پشتیبانی و بازاریابی حیاتی عمل می کنیم تا به شرکت ها کمک کنیم تا از موانع در مسیر رشد خود، عبور کنند. ما وب‌سایت‌های سازمانی می‌سازیم که به روز، در دسترس، با مدیریت آسان و برای سهولت آشنایی مخاطب با محصولات و خدمات شما طراحی شده است.

رویکرد ما مبتنی بر داده است و ما دائماً وب سایت‌ها را برای عملکرد بهتر، بهینه می‌کنیم. ما از شما با خدمات مستمری پشتیبانی می کنیم که به رشد وب سایت شما در طول زمان کمک می کند، بنابراین می تواند به محرک قدرتمندی برای معرفی سازمان شما تبدیل شود. ما بر روی ایجاد یک وب سایت سازمانی با استفاده از نقاط قوت و پتانسیل های آن شرکت تمرکز می کنیم تا علاوه بر معرفی دقیق تر کارفرما، به افزایش دیده شدن، ایجاد ارتباط جذبی با مخاطب و جذب خریداران هدف، سهولت دسترسی و ثبت یک خاطره در ذهن مخاطب، دقیق عمل کنیم.

نمونه کارهای مشتریان ما...

چرا ردلیمو ؟!

سرعت بالا

High Speed Loading

سایت شما باید به نحوی طراحی گردد که کاربران شما بتوانند تجربه ای سریع و بدون تاخیر داشته باشند.
REDLIMOO-Cloud

امنیت اطلاعات

High Information Security

سایت شما باید به نحوی طراحی گردد که در مقابل نفوذهای امنیتی، امن و قابل اعتماد باشد.
Redlimoo-VectorWeb (1)

کاملا واکنشگرا

Fully Responsive

سایت شما باید به نحوی طراحی گردد که در تمامی دستگاه ها نظیر کامپیوترها، تلفن همراه، تبلت ها و ... به درستی نمایش داده شود.
Redlimoo-VectorWeb (3)

بهینه بودن موتور جستجو

Optimised Search Engine

سایت شما باید به نحوی طراحی گردد که در رتبه بندی نتایج موتورهای جستجو بالاتر بروید و بتوانید از رقبای خود پیشی بگیرید.
Redlimoo-VectorWeb (7)

تجربه یکپارچه کاربری

Seamless User Experience

سایت شما باید به نحوی طراحی گردد که به کاربران خود یک تجربه سایت بصری خوب بدهید که آنها را گیج یا ناامید نکند.
Redlimoo-VectorWeb (5)

قابل ارتقا

Fully Scalable

سایت شما باید به نحوی طراحی گردد که با گسترش کسب و کار شما، ظرفیت رشد و ارتقا را خواهد داشت.

بخش از قابلیت های توسعه وب ردلیمو

توسعه حرفه ای وب

توسعه حرفه ای وب

ما به عنوان مشاور عمل خواهیم کرد تا به شما کمک کنیم تا پلتفرم و وب سایتی را که برای شما کار می کند، پیدا کنید. سپس طراحان و برنامه نویسان متخصص ما آن را مطابق با نیازها و ترجیحات شما سفارشی سازی می‌کنند تا یک وب‌سایت شرکتی جذاب از نظر زیبایی شناختی ایجاد شود که به کاربران شما یک سفر دیجیتالی منحصربه‌فرد ارائه دهد.

طراحی و توسعه سفارشی وب

بدون در نظر گرفتن اندازه شرکت و صنعت شما، گروه ردلیمو خدمات طراحی وب شرکتی را به نحوی ارائه می دهد تا کاملاً انقلابی در معرفی برند شرکت شما در فضای آنلاین، ایجاد کند. هر مرحله از فرآیند ما با دقت برنامه ریزی شده است، از تعریف اینکه چه چیزی شما را منحصر به فرد می کند تا توسعه استراتژی های سفارشی که بازدیدکنندگان شما را درگیر می کند و باعث ایجاد تبدیل می شود.

بازاریابی دیجیتال و تخصصی

بازدیدها و مخاطبان خود را به صورت آنلاین افزایش دهید. استراتژیست های دیجیتال و کارشناسان  ما می توانند به تبدیل وب سایت شما به ماشین بازاریابی دیجیتال کمک کنند، ماشینی که باعث ایجاد ترافیک، تعامل و تبدیل می شود. از بهینه سازی های وب سایت گرفته تا SEO، هدف گذاری مجدد، محتوا، بازاریابی ایمیلی و موارد دیگر، ما از استراتژی های 360 درجه برای ایجاد نتایج استفاده می کنیم.

بازسازی تخصصی وب

تیم ما وب سایت فعلی شما و عملکرد آن را ارزیابی می کند. ما نقاط ضعف ارتباطی با کاربر و بخش های نامناسب را برای بهبود پیدا می کنیم. فرقی نمی‌کند به یک اصلاح جزئی یا یک طراحی کاملاً جدید نیاز داشته باشید، ردلیمو اینجاست تا نیازهای طراحی وب‌سایت شرکتی شما را برآورده کند. تیم متخصص ما سفر کاربر شما را بهبود می بخشد، تصاویر بصری با نام تجاری ایجاد می کند و وب سایت شما را برای دید مطلوب بهینه می کند.

سئو اختصاصی

با تحلیل و آنالیز دقیق نوع اندازه شرکت و فعالیت کسب و کار شما، گروه ردلیمو خدمات بهینه سازی موتورهای جستجو در فضای وب را به نحوی ارائه می دهد تا وب سایت شما کاملاً در مسیر موفقیت دیجیتالی خود مبتنی بر افزایش دید و عملکرد طراحی گردد. رویکرد استراتژیک ما برای بهینه‌سازی موتورهای جستجو بر ارائه نتایج قابل اندازه‌گیری، رتبه‌بندی بالاتر و افزایش ترافیک ارگانیک متمرکز است.

وب سایت طراحی شده

0

بازسازی وب

0

در حال انجام

0

تیم توسعه وب

0