استوری اینستاگرام 60 ثانیه‌ای می‌شود.

  • نویسنده رِدلیمو
  • 2022/10/11
دسته‌بندی دسته‌بندی نشده

استوری اینستاگرام 60 ثانیه‌ای می‌شود.

افزایش زمان استوری‌ها

اینستاگرام در حال ارائه این قابلیت برای کاربران است که استوری های طولانی تر بدون وقفه آپلود کنند. درواقع وقتی استوری کمتر از 60 ثانیه ارسال می‌کنید، به بخش‌های 15 ثانیه ای تقسیم نمی‌شود. این شرکت اواخر سال گذشته آزمایش این تغییر را با کاربران منتخب آغاز کرد و اکنون آن را برای همه کاربران در سراسر جهان عرضه کرده است. یکی از سخنگویان متا گفت:

«ما همیشه در حال کار روی راه‌هایی برای بهبود تجربه Stories هستیم. اکنون می‌توانید به‌جای اینکه به‌طور خودکار به کلیپ‌های 15 ثانیه‌ای بریده شوید، استوری ها را تا 60 ثانیه به‌طور مداوم پخش و ایجاد کنید.»

این تغییر جدید در برنامه احتمالا هم برای کاربران و هم برای بینندگان خوشایند خواهد بود.

کاربران اکنون می‌توانند استوری‌های بدون وقفه را پست کنند و از سوی دیگر، بینندگان دیگر مجبور نخواهند بود به طور مداوم برای دریافت ویدیوی طولانی که ممکن است تمایلی به دیدن آن نداشته باشند، روی صفحه ضربه بزنند. اما، این تغییر همچنین می‌تواند برای افرادی که سادگی داستان‌های کوتاه و کوچک را دوست دارند، و اصطلاحاً طرفدار مینیمالیست هستند غیرفعال و ناخوشایند باشد. علاوه بر این، امکان ارسال استوری‌های بدون وقفه طولانی‌تر تا حدودی خطوط بین Stories و Reels را محو می‌کند، زیرا اکنون دو گزینه برای ارسال یک ویدیوی 60 ثانیه‌ای دارید.از آنجایی که اینستاگرام به سمت ویدیو می رود، این شبکه اجتماعی محدودیت های زمانی محصولات ویدئویی خود را افزایش داده است.

اینستاگرام: ویدئو اهمیت دارد

در ژوئن، این شرکت پشتیبانی از حلقه‌های طولانی‌تر اینستاگرام تا 90 ثانیه را اضافه کرد که نسبت به محدودیت قبلی 60 ثانیه بیشتر بود. اینستاگرام همچنین اخیراً تغییری در سیستم ایجاد کرده است که می‌بیند پست‌های ویدیویی جدید که کمتر از 15 دقیقه هستند به‌طور خودکار به‌صورت Reels به اشتراک گذاشته می‌شوند. تغییرات در ویژگی‌های ویدیویی اینستاگرام واقعاً تعجب‌آور نیست، با توجه به اینکه وقتی آدام موسری، رئیس اینستاگرام اولویت‌های اینستاگرام را برای سال 2022 اعلام کرد، گفت که:

این شرکت ویدیو را دو برابر خواهد کرد.

او حتی اشاره کرد که اینستاگرام تمام محصولات ویدیویی خود را در اطراف Reels یکپارچه خواهد کرد و به رشد محصول کوتاه مدت ادامه خواهد داد، که نشان می‌دهد ممکن است خطوط بین Stories و Reels را حتی بیشتر تار کنیم.

همه اینها در حالی اتفاق می‌افتند که اینستاگرام تیک‌تاک را تعقیب کرده است و حتی تا آنجا پیش رفت که فید تمام‌صفحه‌ای شبیه به تیک‌تاک را منتشر کرد که در نهایت کاربران آنقدر از آن متنفر شدند که اساساً شبکه اجتماعی را مجبور به عقب‌نشینی از این تغییر بحث‌برانگیز کردند. اما این بدان معنا نیست که اینستاگرام اولویت‌بندی ویدیو را متوقف کند، زیرا تغییر اخیر در Stories نشان می‌دهد که این شبکه اجتماعی همچنان در مورد اینکه یک پلتفرم متمرکز بر ویدیو باشد، بسیار سرسخت است.

منبع: TechCrunch

0
Comments

ارسال کامنت

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. *